| anela a întrebat:

Imi puteti spune niste porecle pentru numele "ionela" si niste nume de hi5? funda cele mai multe si frumoase

Răspuns Câştigător
| Bashiix3 a răspuns:

Salut.Ionela - Ony, Ela, Iony, Onutza, Yonelush, Nela, Nelly, Anela.
Pentru numele de hi5 baga id yo_roland@ymail.com si iti voi da cateva exemple... sper ca ti-am fost de folos

7 răspunsuri:
| frumusik96 a răspuns:

Ionela - Ony, Ela, Iony, Onutza, Yonelush, Nela, Nelly, I.
Fundă?

| angelwithgreeneyes a răspuns:

Nela, ela, yoela, oly, nelly

| Bellabelutsag a răspuns:

Anela hai sa iti zick poreclele nu se iau dupa nume poreclele se iau dupa cum e persoana respectiva thu trebuie sa ii pui porecla ca thu styy mai multe despre ea ca asa dupa nume nu se ia:* sper ca ti-am fost de ajutorhappy

| Iris96 a răspuns:

Ionela : Yo; ela; one; ola; ione; nel

| ζøvع a răspuns:

De aici poti sa iti faci nume pentru hi5
http://www.cs-gothic.ro/forum/semne-hi5-t2578.html
funda?

| ζøvع a răspuns:

De aici poti sa iti faci nume pentru hi5
http://www.cs-gothic.ro/forum/semne-hi5-t2578.html