| Chocolate a întrebat:

Imi puteti spune niste site-uri de electronice/electrocasnice unde transportul este gratuit? Multumesc.

3 răspunsuri:
| Andreeagen a răspuns:

In caz ca te ma intereseaza avand in vedere ca trecut mult timp de la postul tau acum, in ianuarie sunt pe cel.ro

| Geo_6214 a răspuns:

Buna!
Inafara de http://www.emag.ro/ (pe toata luna mai transportul a fost gratuit pentru orice produs, nu stiu daca va mai fi si in iunie) nu mai stiu nici un site care are transportul gratuit.
Sa ai o noapte placuta!