| laurentiu_8999 a întrebat:

Imi puteti spune si mie cum sa intru intr-un concurs pe net pentru a castiga diverse lucruri? plsss daca stiti big grinbig grinbig grin

2 răspunsuri:
| Ionut1983 a răspuns:

Www.lockerz.com. E un site unde de uiti la video-uri si strangi puncte (atm 4 puncte de film). Punctele le folosesti in fiecare luna la un redemption unde poti lua electronice Apple (laptopuri, iMac-uri), si multe alte chestii. Eu pana acum am castigat un joc, anume Aliens vs. Predator - PC de la ei. Puteam insa sa castig o camera de filmat HD dar m-am temut ca ar sa se aplice taxa vamala prea mare.

Dezavantaje:
-trebuie sa fii fast ca sa prinzi un premiu bun
-la premiile mai mare se aplica o taxa vamala. insa transportul se poate face prin 2 metode: UPS si USPS. La UPS ai de platit o taxa vamala iar la USPS e posibil sa nu trebuiasca sa platesti nimic sau sa platesti doar cativa lei.
-site-ul este inca in beta si e doar pe baza de invitatie. daca vrei iti pot oferi o invitatie gratis. just PM me :D