| Blonda_9023 a întrebat:

Imi puteti spune va rog, de unde as putea sa imi cumpar primul volum al seriei "Gossip Girl" de Cecily Von Ziegesar, o carte pentru adolescenti, pentru ca am incercat sa il cumpar pe net, dar nu il gasesc niciunde pe stoc sad

3 răspunsuri:
| Lace a răspuns:

În hipermarket-uri sau mall-uri există diverse magazine care au cărţi.Este foarte uşor să îţi achiziţionezi un volum de acolo sau dintr-o librărie care vinde aşa ceva.
Baftă!

| Blonda_9023 explică:

Multumesc mult, dar as vrea sa fie in romana, iar variantele date de neluL contin cartea in engleza, iar, Lace, as vrea sa cumpar cartea online