| Lexia1D a întrebat:

Imi puteti zice cele mai tari jocuri multiplayer? funda + vot.

3 răspunsuri:
| AnnaElena a răspuns:

Club Marian, Serwood Dungeon(e cam de baieti, dar e si de fete putintel)si cam atat! fundita?

| BulinutzaMov_6486 a răspuns:

Cele mai tari sunt de pe www.flonga.com.Incearca! Funtita sau vot?

| DandYgiRL18 a răspuns:

Club marian e foarte naspa nu poti face nimic.iti sugerez sa te joci vside. www.vside.com are o grafica super tare si e multiplayer e cu nivele dar faci lev 6 intr-o saptamana. si daca faci 6 devi respectat. poti face haine si sa le vinzi la VHD vside house of design sunt sute de romani daca te apuci pe mine ma cheama candice61 si sunt foarte des in LGA. exista salon de coafura unde iti faci manichiura si pedichiura si iti poti schimba parul. exista si niste bani numiti vpoints. sunt 3 orase si te poti teleporta.iti dau idul meu: baby_angel_122000 ca sa iti explic mai usor? daca te apuci esti tare:) are cam 1 milion de utilizatori:)