| Aleeeeexeeeee a întrebat:

Imi puteti zice ceva nume pentru tumblr I don't know Nu ma refer la site-uri cu poze de pe tumblr, ma refer doar ceva nume care sa ii pun nu mai am idei funda.

1 răspuns:
| DanutzzaMaria99 a răspuns:

Color your Life, Vanilla, Heartless, Forever young, Sunshine, My little world, Wild and Free, Forever and Always, Meow Meow, Rawrrr, Blue Eyes, Part of Me, Imagination, Queen of hearts, Jar of hearts, Little things, Just for us, Be free, paint your dreams, Chocolate life. sper ca ti-am fost de folos! :*