| 0Pitika0Tha0 a întrebat:

Imi recomandati sa comand tenesi imbracaminte sau orice altceva de pe site-ul asta? http://www.bobomoda.ro

2 răspunsuri:
| andreea9701 a răspuns:

Da, lucrurile sunt dragute

| Anticarul a răspuns:

Daca te referi la credibilitate/incredere in acest site, ca poate iti iei teapa cand comanzi sau sa iti vina produsul deteriorat, incurcat, etc... nu prea ai de ce sa iti faci griji. la cat de monitorizat este internetul, ii depisteaza autoritatile de unde activeaza ei.

Daca te referi la calitatea produselor, aici nu poti decat sa pui in balanta pretul cu produsul care il vezi in imagine si afli cu adevarat daca se merita cat ai dat pe tenesi, atunci cand iti vin si te uiti tu la ei.