| alinutza_2128 a întrebat:

Imi spune si mie cineva ce skype are selena gomez

10 răspunsuri:
| thegreatgatsby a răspuns:

De ce nu cauti pur si simplu selena gomez, ca la skype iti arata toate id-urile cu numele acela.

| Derye a răspuns:

Poti cauta dar e inutil. Selena gomez, ca orice alt star de exemplu, nu si'a facut ID (la orice, msn, yahoo, gmail, rocketmail, etc) cu numele ei!

Iti sugerez sa renunti pentru ca nu poti da de ea, decat fata'n fata!

| cossmy a răspuns:

Buna astarolling on the floorlaughing...copii disperati dupa modelele lor din desene animate sau filmuletze vai d ele. Si chiar, de 13 ani, aproape 14 d cand fac engleza si tot nu cred ca as putea sa vb ORICE cu ea, da dupa intrebare, tu cred ca ai mai putini ani decat anii mei d engleza, asa ca las'o moartawinkinglaughing

| Visatoarea a răspuns:

U vb serios? laughing

| matrixismyname a răspuns:

A declarat oficial ca nu are asa ceva, are twitter,facebook,myspace si youtube atat.

| NiceBaby a răspuns:

Nu are.
Si nici timp nu are.Si nici nu ar accepta pe toti.

| :X pinky love you :X a răspuns:

rolling on the floor
.
lol
bai sunteti disperati in primul rand este un star deci nua are ea timp de chestii de astea in al doilea rand nu stiu cam cata eng ai tu ca sa poti sa vb cu ea. Eu fac eng de 11 ani mas descurca cat de cat caci stiu eng dar tu nu stiu cati ani ai si cate eng stii.

| anonima_2498 a răspuns:

Vedetele au windows live messenger! nu au nici yahoo mess si nici macar nu au auzit de skype lolrolling on the floor)))laughinglaughing

| Skumpic_Bobokel_1998 a răspuns:

Sincer chiar am skype-ul ei dar nu stiu daca te-ai descurca sa vb cu ea pentru ca iti da camera web si zice ca poti sa-i pui orice intrebare ...in orice caz skype-ul ei este SMG723 scrie asa si-ti va aparea acolo, daca nu-ti da camera web inseamna ca nu e online dar poti sa lasi un mesaj (in engleza)

| AnA_3106 a răspuns:

Ea are skype pentru ca spus intr-un interviu ca nu poate trai fara skype...ca asa vb cu prieteni etc...deci are dar nu stiu care ebig grin