| ralubruneta a întrebat:

Imi spune si mie cineva materiile care se fac la filologie(Clasa 9)?

Răspuns Câştigător
| Andreea_7493 a răspuns:

Romana, mate(doar 2ore)love struck, chimie, biologie, fizica, engleza cam 3 orelaughing depinde daca esti intensiv franceza, engleza sau mai e filo unesco, depinde si de liceu happy asa...:franceza, ed.vizuala adica desen, muzica, istorie, geografie, sport, latina:-&, logica, religie si cam atat tongue la ce liceu esti?hee hee

7 răspunsuri:
SoftCristi
| SoftCristi a răspuns:

Ca-n generala, dar cu mai multa romana.

| Marii a răspuns:

Romana, engleza, franceza, chimie, mate, info, bio, istorie, geografie, latina, fizica, sport, desen, muzica, ceva cu social (numai stiu cum se numeste), logica (cred), religie, cam atat.

| coryyyyyyyyyyy a răspuns:

Romana, matematica, istorie, biologie, fizica, sport, desen, muzica, engleza, franceza, chimie, religie, economie, psihologie, informatica, geografie,
si cam atat.credwinking

| AvalohAlyn a răspuns:

Se pune accept pe Lb.romana, latina si limbile straine.

| Andreea_7493 a răspuns:

A, da si tic.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Futologie adica ora de sex

| ankuuu a răspuns:

Romana, engleza, franceza, fizica-chimie(pn in a10a) istorie, geografie, mate, TIC, bio, latina angry, logica, religie, desen, sport, muzicaa,[depinde de unde dai daca e la jurnalist faci si jurnalismu`]