| KiddoxD a întrebat:

Imi spune`ti va rog coduri de la sims 3? toate daca se poate...

raspunsul cu cele mai multe coduri(care sa existe si sa mearga)primeste fundahappy

Răspuns Câştigător
| ducu1991 a răspuns:

Motherlode= banii si testingcheatsenabled true = te duci la casuta postala ti apasat shift dai clik si iti va aparea mai multe cum ar fi sa ai prieteni sati alegi ce cariera vrei si cel mai important sa nu-ti mai scada verdele acela sper ca te-am ajutat

2 răspunsuri:
| DanielaDumitrescu99 a răspuns:

Motherlode

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Intra aici http://www.parsimonious.org/support/#ff-3.9.shtml; qf-faq/q4.shtml :P