| Katherine4078 a întrebat:

Imi spuneti cea mai ieftina tableta grafica care poate fi cumparata pe net sau normal? Multumesc ( Fundita; x )

Răspuns Câştigător
| StangaciuGeorgeRazvan a răspuns:

Bună Katherine, am găsit ceva pentru tine.Despre ea se vorbeşte că e foarte bună în banii ăştia.Modelul este aici: http://goo.gl/NjhzC. O zi aşa cum îţi doreşti.

1 răspuns:
| ZoZoHeart a răspuns:

312 lei, am vazut una mai de mult. Dar, totusi, iti zic ca ai face mai bine sa iei una mai scumpa si calitativa, decat ceva ieftin doar pentru ca ai bani de el. Asa ca, mai strange bani ca sa iei un lucru bun :X