| TheDarkQeen13 a întrebat:

Imi spuneti niste metode ca sa nu copieze colega de banca? nu mi se pare corect ca ea sa copieze de la mine si sa nu invete.

8 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Schimbă-ți colega!
Pa, pa.

| Wehrmacht a răspuns:

Stai aplecata pe hartie si suscita intr-o parte.

| OnuOnulică a răspuns:

Muta-te din banca.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
Intoarce-te cu spatele la ea.
Cat de mult poti, in asa fel incat ca ea sa nu copieze, sau spune-o direct la profesor.
Te pup!

| MisFit20 a răspuns:

Spune-i in fata ca te deranjeaza, si indrum-o sa invete acasa, si sa nu astepte pomana.

| FastAndRelaxed a răspuns:

Pui penarul intre tine sh ea sh ridici penarul cu ajutorul unui pix sau creion sau acoperi cu mana sau intorci banca in cealalta parte d ea dar prima idee cu penarul e cea mai eficienta baftawinking

| Dawid a răspuns:

Ii zici la diriginta/ele ta/u sa te mute/ sa o mute! happy

| Alinutza200 a răspuns:

Te intori cat poti de tare cu spatele la ea sau iti spui mainele peste test ca si cum ai sta sa te gandesti! sau ii spui porfului! happy sper ca te-am ajutat