| dienutza_7586 a întrebat:

Imi spuneti si mie plsssss... ce-s alea funditzeeeee...plssss muuuuult, mult muuuult :*! mersi

Răspuns Câştigător
| Bianca_6401 a răspuns:

Cred ca te referi la funditele de pe TPU :*
Pai cineva primeste fundita daca raspunde la cineva la intrebare.
Acuma poti vedea ca imi poti da fundita happy
In partea dreapta unde am raspuns.
Sper sa imi dai big grin
Multumesc :*

6 răspunsuri:
| Ciprian a răspuns:

Cand pui o intrebare, si primesti niste raspunsuri, in dreapta fiecarui raspuns este o fundita. Intelegi?

| Karinakari99 a răspuns:

Fundita este medalia portocalie pe care scrie alege raspuns castigator.Ea se afla in dreptul fiecarui raspuns la intrebarea ta.Care crezi ca a raspuns cel mai bine apesi pe ea si ii dai funda.E un mod de ai multumi unui utilizator, in plus el acumuleaza puncte.

| IoanaTempah a răspuns:

Este ceea ce primesti cand ai raspuns corect la o intrebare happy

| Squmppaaaa a răspuns:

Buna.fundele sunt acele panglici care le oferi la un raspuns corecthappy
O sa iti apara in dreapta fiecarui raspuns,, Decalara raspunsul castigator'' big grin

| kidutza_3486 a răspuns:

Pai cand iti spune cineva un raspuns care te ajuta in dreapta iti apare o fundita si daca tie ti se pare ca acest raspuns a fost cel castigator(cel mai bun) in dai fundita care te ajuta la puncte

| tweety_7192 a răspuns:

Cand raspunzi la o intrebare cel care a pus-o alege un raspuns castigator, oferind o fundita... daca ai mai multe poti deveni expert TPU happy