| anonim_4396 a întrebat:

Imi spuneti si mie un program de urmarit filme asemanator cu bsplayer dar sa se poata modifica filmul. Adica daca vreau sa arate mai bine filmul, calitatea imaginii sa fie mai buna, chestii de genul asta. Exista un astfel de program si daca da spuneti-mi si mie cum se numeste si de pe ce site sa-l iau, dar sa fie gratuit si fara trial daca e vreunul. Multumesc pentru raspunsuri!

1 răspuns:
| mariamaya08 a răspuns:

Crystal Player si il poti downloada dp acest link -> http://crystalplayer.ro.malavida.com/d3238-descarcare-gratuita-windows