| mitzy49 a întrebat:

Imi spuneti va rog cei care aveti HTC wildfire daca merita cumparat,in cat timp se descarca bateria, daca aveti probleme cu el si cam cat costa?happy. Multumesc anticipat.
P.S:e buna camera?

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai,cand eu l-am cumparat a costat cam 0 mie cincisute de lei adica 15 milioane, dar acum poti sa-l iei la 5milioane(minim). Camera este foarte buna,are touchscreen-ul foarte bun, este un telefon perfonrmant, este foarte mic.Mie una nu prea imi place si imi pare rau ca mi l-am luat, doar ca acum a scazut foarte mult pretul pe piata si nu o sa iau prea multi bani pe el.Dar daca iti place, parerea mea este ca e destul de bun pentru tine.Dar mai bine ar fi un Samsung galaxy mini