| ale16 a întrebat:

Imi spuneti va rog cum sa fac:am descarcat pe torrnet apartament life am dat codul de inregistrare si este bun dar imi cere cd ce sa fac?

1 răspuns:
| OctinioSlatina a răspuns:

Deci sa inteleg, iti cere cd cand incerci sa-l rulezi, dupa ce l-ai instalat? Daca da, trebuie doar sa cauti crack pe google: Sims 2 Apartament Life. In caz ca nu gasesti, scrie pe google : Sims 2 Apartament Life no cd, da-i la prima, apoi downloadezi FIXED EXE, primul de la ``Game Fixes``. Succes! PS : sper ca am inteles bine intrebarea xD