| andreeadeeaandreeadea a întrebat:

Imi spuneti va rog niste carti asemanatoare cu harry potter

4 răspunsuri:
| allemyl a răspuns:

Niste carti ff bune sunt si "Academia Vampirilor".(Nu mai stiu sigur care parti are). happy

| Metallica4ever a răspuns:

Hai said vedem... Charlie Bone( 3 volume pana scum), Oksa Polloock, Hotii de Timp, Ucenicul Vrajitor, Fablehaven(serie), Cartea Minciunilor, Atlasul de Smarald, Soptindu-le vrajitoarelor, Portalul spre taramul Mirrorscape, Eragon, Cronicile din Narnia

| marys1999 a răspuns:

Ceva asemanator ce mi-a placut mie foarte mult sunt cartile : Cronicile din Narnia :X (7 carti ) si Cronicile Wardstone (3 carti : Ucenicul Vraciului, Blestemul Vraciului si Secretul Vraciului sunt de groaza:X) ti le recomand