| Smiiilee a întrebat:

Imi trebuie un referat in care sa spun de ce sunt unic, ma puteti ajuta? FUNDAA

Răspuns Câştigător
| AmyAmanda a răspuns:

"Pai incearca sa iti gasesti calitatile si defectele.Intreabo pe mama ta de ce te considera unic, intreabati prieteni frati surorile su pe oricine altcineva te cunoaste. Poti fi unic din mai multe motive.Esti cel mai vorbaret sau cel mai scund.Sau poate esti un mic Cassanova in devenire.Cu toti suntem unici intr-un anumit mod."
Copy paste dintr-o revista mai veche laughing Sper sa iti foloseasca!

3 răspunsuri:
| Cataliciiii a răspuns:

Spune-ti caracterele tale generale.

| OOOLEOOO a răspuns:

Sunt unic, fiindca sunt singurul din clasa care a cerut tema de casa pe internet.

| bombonica12 a răspuns:

Esti unic/a prin toti ce faci, cum te comporti si poti sa scrii si defectele si calitatie, de obicei profesorilor le plece sa vada ca un copil se poate analiza si accepta propriile defecte.
Sper ca te-a ajutat!