| Psihiatra a întrebat:

Imi ziceti niste bancuri? Sa nu le fi auzit inainte daca se poatewinking

Răspuns Câştigător
| VadSuneteAudCulori a răspuns:

O femeie si un barbat se cearta la masa. Femeia ii zice barbatului ca va locui de-acum cu mama ei daca mai zice un cuvant.Acesta zice,, Taxi''.hee hee

Doi copii dau din picioare in mare ca sa ajunga de craciun acasa. Zice unul :ce lent ti se misca picioarele. Celalalt:stiu, dar si tie la fel de aia n-am ajuns anul trecut.

Doi betivi merg pe o cale ferata. Zice unul:vai ma doare spatele de urcat atatea scari. iar celalat:ioi ma doare spatele de balustrada asta tare...hee hee