| licutza_1435 a întrebat:

Serialul Playfull kiss (serial korean) va avea si sezonul 2? Sau pur si simplu Special 7 e ultimul episod?

Răspuns Câştigător
| RoaRxDD a răspuns:

Ei bine...Kim Hyung Jo a mai facut intre timp un film numit "Boys over flowers", probabil a trecut peste, iti recomand "boys over flowers", este incredibil! x] Mai nou Kim Hyung Jo [Baek Seung Jo] este cantaret, trupa se numeste ss501 :]
Oricum banuiesc ca sezonul 2 nu va fi :]

2 răspunsuri:
| 인스피릿 a răspuns:

Sper sa fie si un sezon 2. Oricum, a fost frumos, dar totusi prea grabit, in comparatie cu It Started With A Kiss si They Kiss Again. Kim Hyung Joong a spus recent intr-un interviu ca anul acesta va face un comeback impreuna cu trupa sa, SS501, deci nu cred ca ar avea timp de filmari si nu e nimic stabilit. Fanii vor tot mai mult, dar eu cred ca sunt slabe sansele.
BTW @Nezumi ''Boys Over Flowers'' a fost facut inainte de Playful Kiss, fiind drama de debut a lui KHJ.
Oricum, drama este adaptata dupa manga-ul ''Itazura Na Kiss''. Daca ti-a placut drama, iti recomand si manga-ul ca sa aflii mai multe, desi nu sunt toate ch. traduse in engleza. Exista si un anime cu acelasi titlu, ''Itazura Na Kiss'' si versiunea taiwaneza a manga-ului, ISWAK si TKA, cu Arjoe. ^^

| Allyţu a răspuns:

Http://www.gopetition.com/petition/38674.html Daca dariti ca ss501 sa vina in Romania semnati petitia sau bagati in lista (mess)id-ul : ss501.romanianfanclub. Mai multe informatii aici http://ss501-doubles.blogspot.com/