| sky_6636 a întrebat:

Imi ziceti si mie niste statusuri ca cineva sa isi dea seama ca il placi
fundita:X

Răspuns Câştigător
| Muzika a răspuns:

**Eu lapte, tu cafeasmug Ador Cafeaua cu lapte:X**
**Cu tine am uitat de necazuri si probleme, pentru ca doar privindu'te ma simt mai ceva ca o printesaa**
**Nu mai suport sa te vad cum treci pe langa mine.Numai pot cand vad ca nu te uiti la mine. Vreau sa simti ca mi-e dor de tine. Vreau sa stii ca sunt mai buna decat aia de langa tine:X**
Funda plspuppy dog eyes big grin

2 răspunsuri:
| KatJolie a răspuns:

Esti cel mai frumos lucru ce l-am avut vreodata.
Iar in urma lui ramanea doar fum si acel parfum dulce pe care il adoram...

Erai pe primul loc, niciodata sa nu uiti, ca pentru tine am renuntat la multe si la multi...

Tu.ai talentul de a vorbi fara sa spui nimic.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca vrei status inseamna ca butonezi prin intermediul messenger-ului. Daca vrei ca cineva sa-si dea seama ca e placut(a) inseamna ca e in lista ta. Dublu click pe persoana respectivasi fii sincer(a).