| anonim_4396 a întrebat:

Imi ziceti si mie plz cateva melodii house si dance

Răspuns Câştigător
| αndï a răspuns:

Emil Lassaria - Au innebunit salcamii (RMX)

Optick & Ciprian Lemnaru - Maya

Optick & Ciprian Lemnaru - kukta

Morandi - Angels ( optick and lemnaru love people remix )

simon2 feat andreas hanneberg- bolingo gringo

VINCENT VEGA - LE COCAINE (NOIZ REMIX)

Temper Traps - Sweet Disposition _Axwell _ Dirty South Remix_

Superflu - Shine

Africanism AllStars - Summer Moon

oonas Hahmo - Sound Of Sunday (Original Mix)

Radio slave - Grindhouse [ original ]

Radio Killer - Voila - Hy2ROgen & Fr3ky

Paul Ritch - Crazy Madness (Luca Bacchetti remix)

Marcello V.O.R - Ragga Dagga

Slash And Dope - Game Over

LAKE & LYS- LA TROMBA

Sami Wentz-Tallo Blindado-Original Mix

Dj Andi feat Stela-Freedom (Preston & Gabriel. P Remix)

MARTIN SOLVEIG - POPTIMISTIC (BINGO PLAYERS VOX)

Romano Alfieri - Thinking Of You

Edu Imbernon & Coyu-El Baile Aleman

Menthol Feat. 3shift - Give Me More Original Mix

Kaiserdisco_-_Que_Ritmo_%28Original_Mix

Julien Chaptall - Way out of my head

Jooris Voorn - Chase the mouse [original mix]

John_Dahlback_-_Pyramid__Dirty_South_Remix_

Hy2RoGeN & Fr3cky - 2 Cai(Original Mix) [HeLLz Rework]

Hy2rogen & Fr3cky vs. DJ Miki Love feat. Alice - Fuck & Smile

Hy2rogen & Fr3cky vs lucy clarke - love for free

Gube Vs. Sala & Peruz - Da Girl (Phunk Investigation Remix)

Erick E - Wanna Go Again (Original Mix)

Fedde L. G- pink bird

F. L. G - Hands up for coppenhagen

Chikanos - suki suki - Paul damixie's ACME

DJ Zet vs Carlos Sanchez - 9 Romani Din 10 (2009 Pumpin' Rework)

Ok, nu's chiar noi toate, nu garantez ca gasesti unde sa le downlodezi pe toate, eu le iau din surse sigure, oricum am exclus melodiile comerciale pe care cred ca e inevitabil sa nu le stii. Astea sunt toate piese necomerciale, vezi cum iti dai prietenii pe spate cu ele big grin

PS : am mai postat asta, acum 10 minute, nu uita sa cauti data viitoarewinking

27 răspunsuri:
| alexalex07 a răspuns:

Www.muzicadeclub.com si ia de acolo frate! succes

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Rodney Felix - Bop my head cea mai tare de pe pamant

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ray Costa - Pulsar

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pot spune ca la muzica sunt cel mai tare din Europa in MINIM@L

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Frate daca vrei MINIM@L vreo 700mb adica 1 mp3 noteaza id-meu de mess yo24_ph si apoi til trimit prin optiunea save.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Asculta melodiile Guido Schneider - Super sander si Charas-My Earth (Gianni de vivo Rmx) si Michael Strauss - Melodrama

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Top 10 psychedelic: 1-Bitmonx; 2-Sensient-antiflouro; 3-fog-lust; 5-Elastic-Air; 6-Vaishiyas-The borg; 7-Amphasis-human arangement; 8-Yotopia-point blanK 9-Ski_fi; 10-buzz-breathe it

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Bitmonx & Fabio -deep Scence super tare frate

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Top 1 cel mai bun album de Psychedelic music este : Buzzmonx - Toms`n Jerry Album ce include 8 piese si cine i-l va asculta si pe deasupra i-i si va place, atunci inseamna ca asculta psychedelic

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pentru toti cei care nu cunosc acest stil de muzica ce se numeste Psychedelic, va pot spune ca acest stil de muzica provine din AUSTRALIA si este un fel de muzica GOA atmospherical

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Top 60 cele mai bune piese de club MINIM@L:1-Soundtrash Factory-Oryone; 2-Kaspar Kochker-Look Around(Dirty Secretz Remix); 3-Remute-Decubatio; 4-Tabiuss-Fulloducer; 5-Tony Gomez-Marinero; 6-Wael B-Bleeding Out; 7-Trentemoller-Nam; 8-Alex P-Sidetrack; 9-Homm And Nova-Achter (Philip Flindt); 10-Klartraum-Antworteffekt; 11-Mark Livella-Say What( Suntic genius)12-Snezerisch -I Miss Ma Mam(Hane RMX)...etc

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Mai multe informati incearca pe yo24_ph adresa mea de mess

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Deoarece la mine se gasesc numai piese noncomerciale ce nu baga la noi in Romania tara lui mamaie Fofica unde se asculta toate ciurucurile

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Top 3 cele mai tari piese de club de pe Therra :1-Rodney Felix - Bop my head; 2-Luka Kerky - Playa Del Sol( Pit Simon Rmx); 3-Ken Hayakawa - Eurovision (Daniel Mehlhart Rmx).

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Super melodie Lambruschi Cavicchi - Rome.mp3

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Rodney Felix - Bop My Head acum si pe Youtube

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ascult piesa Postiga - Norte (Original ) daca te crezi smecher in domeniul Minimal/Tech-House.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Circula o melodie smechera prin europa de vest mai exact din olanda si ea se numeste LUKA DANIELO - Sen (Original)

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cel mai tari site de downlodat de pe Therra sunt 4 Shared.com la search si al doilea este MIXMENOW.NET aici se gasesc aproape toate melodiile de pe Therra.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

A aparut o piesa smechera prin Franta respectiv Belgia si ea se numeste Natalie Bon Bon - Etienne si pot spune ca e mai tare de 100 de ori decat Stromae.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Circuleaza o melodie Smechera prin Europa si ea se numeste TH MOY - Lost.mp3 ascult-o pe djtunes.com

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nice deejay - random title de la belgieni din liege nou si in exclusivitate chiar si pe youtube

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cine vrea cu adevarat muzica de club ma poate gasi pe yo24_ph si i-i trimit cate vrea originale din afara.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cea mai tare piesa de club de pe therra este crazy minds - screaming

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cea mai tare melodie de pe therra acum in prezent este bob clifford - pangea.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Adrian Kiliszek - Scha (Tabiuss Rmx) cea mai tare melodie de club care a rupt Europa in doua, si ca ea pur si simplu rar se mai gaseste!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Adrian Kiliszek - Scha ( Tabiuss Rmx) se pisa pe toate melodiile dance de pe globul pamantesc cunoscute de tot globul pana in prezent, incat daca ai sa asculti i-ti vine sa-ti rupi tricoul de pe tine asa de tare este piesa.