| AndreaLoLiPoP a întrebat:

Imvu.Va rog sa-mi dati un cont Vip.Ms fundita si vote.thanx

2 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Wow doamne. Ma intreb de unde tot vine tupeul asta?thinking Cum poti sa ceri un cont de vip stiind ce greu se face?raised eyebrows Adica, dupa ce ca s-a inchis site-ul, si dai si bani adevarati sa te faci, vii tu repede comoda comodelor sa ne ceri conturile. Interesant, ia pune-te tu si munceste la cont, si lasa cersitu dupa ele. Ia pune tu manuta si fa-te vip. Succes stiu ca o sa ai nevoiewinking. Si nu te apuca sa-mi dai stupid sau mai stiu eu ce, pentru ca nu a fost facut raspunsu', pentru a te jicnii pe tine. Nu am obiceiul de jicnii necunoscuti. A fost mai degraba un sfat, daca tu o vei lua ca pe o insulta, asta e, n-am ce fac, nu a fost scris cu aceasta intentie.

| Tina_8513 a răspuns:

Oooooo ce tupeu am muncit o gramada sa ma fac si eu vip am cumparat din alocatie card de jocuri si apoi de vreo 10 zile am incercat si ma reusit si gata vi tu samil ceri ii dau dreptate lui andry dar sa nu pui stupid ca te caftesc!