| Adiiii a întrebat:

In afara de a arunca sarbatoritul in aer atunci cand e ziua sa, ce alte idei mai aveti? fundabatting eyelashes

2 răspunsuri:
| TPMTotiPentruMine a răspuns:

Mm mi-au facut si mie asta si am spart lustrastraight face ce anume? rolling on the floor)))))) ii faceti cadou o bluza cu gatul cusut/manecile cusuterolling on the floor)))))))))

| TPMTotiPentruMine a răspuns:

Hm sau nuthinking daca face baieram la el acasa, faceti tot posibilul sa adoarma in pat si il coaseti de patrolling on the floor) asta am patit`o eu intr-o excursierolling on the floor