| Mada96Madutza a întrebat:

Hello! tongue
In curand se apropie ziua de nastere a unui amic de-al nostru (al meu si al prietenului meu) si am ramas in pana de idei! crying
Daca aveti idei de cadouri, va rog ajutati-ne si pe noi happy
Mentionez ca sarbatoritul face 20 de aniwinking
Cea mai originala si mai buna idee primeste funda! happy

Răspuns Câştigător
| andru10best a răspuns:

Avand in vedere ca o sa daruiti amandoi un singur cadou, trebuie sa alegeti ceva cara sa faca cat 2: un ceas mecanic, niste bilete ca un concert mult visat, carti care sa se lege de hobby-ul sau. Daca vrei ceva intr-adevar original, va sfatuiesc sa faceti un filmulet cu multe urari de la cunostinte, prieteni, chiar si straini. Filmuletul ar fi bine sa il dufuzati dupa taierea tortului.

| Mada96Madutza explică (pentru andru10best):

Hmm..ai niste idei chiar fainewinking
El este cantaret la biserica, deci ma gandesc ca am putea sa-i luam ceva simbolic, legat de biserica cum ar fi o carte sau o icoana.
Ideea ta cu filmuletul chiar este originala!winking

2 răspunsuri:
| Lovee18 a răspuns:

Un parfum, un ceas, un telefon, haine(blugi, tricou...).