| mateir84 a întrebat:

ce idei de cadouri aveti de ziua indragostitiilor?

10 răspunsuri:
| cat a răspuns:

Ceva simbolic de genul http://bit.ly/Onlyyou1 sau http://bit.ly/douainimi

| AirănMeidăn a răspuns:

Nimic

| RobertMoon a răspuns:

Bani.

| CartofiorDulce a răspuns:

Nu e neaparat sa fie ceva material, puteti pune accent pe lucrurile marunte, amintiri (gen sa mergeti la restaurantul la care ati avut prima intalnire/sa vedeti filmul pe care l-ati vauzt prima data impreuna, etc)
Scuze daca nu sunt idei prea bune, nu prea le am cu romantismul.

| Solutionistul a răspuns:

Salut, poti comanda o bratara personalizata..cu diferite charm-uri care va reprezinta. De exemplu, daca v-ati cunoscut in gara, un charm cu un trenulet atasat la bratara. Cu siguranta o vei impresiona pana la lacrimi.

| Dayiii96 a răspuns:

Pe ce gen? Fata sau baiat? Varsta?

| Joker1305 a răspuns:

*O perna in forma de inima
*Un ursulet care canta "I love you!"
*O cutie de ciocolata
*Un trandafir
*O esarfa
*O trusa de machiaj
*O poezi/ un cantec
*O poza cu o voi 2 intr-o rama personalizata
*O husa de telefon personalizata
*O carte interesanta
*Un parfum
*O crema de corp
*O sticla de vin
Sau poti sa-i dai ceva facut de tine, gen o felicitare+ o imbratisare big grin Sper ca te-am ajutat

| mateir84 explică (pentru Joker1305):

Raspuns corect, ma apuc se le cumpar pe toate happy

| mateir84 explică:

Am gasit si pe avon.ro http://ttap.co/1zyECTT multe idei de cadouri pentru EA :) la super pret

| Maria_Olivia_1994 a răspuns:

Cere-o de sotie, da-i un urs de plus personalizat, du-o int-un club frumos si spune-i cat de mult o iubesti