| d3javw a întrebat:

In afara de lucruri comune ce as mai putea discuta la o intalnire?

2 răspunsuri:
| RainmakerX a răspuns:

Lucruri care stii ca ii plac doar ei. Niciodata sa nu vorbesti de ce iti place tie si ei nu ii face placere.
Poti sa o intrebi cate ceva despre ea.De obicei, fetelor le face placere sa vorbeasca despre ele.
Daca stii ca ii place vreun film, vreun sport sau sportiv sau orice alt fel de eveniment atunci poti sa il aduci in discutie.

| speedY2 a răspuns:

Nu trebuie sa pari papagal nici un caine ascultator care tace, nici un obsedat care se uita in sanie ei. Vb deschis cand ia cand tu daca te bagi din greseala sau ia din greseala faci o gluma ( una buna ). cam atat