| JohannaStone a întrebat:

In afara de The Vampire Diaries, Prettty Little Liars si The Carrie Diaries, ce seriale imi recomandati? Imi place cele cu supranatural, investigatii si adolescenti.

7 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Îți recomand serialul Merlin.
Pa, pa.

| positivity a răspuns:

Cu toate că nu e un serial cu adolescenți, îţi recomand "Dr. House" (cunoscut şi ca "House MD").
Este un serial formidabil, avându-l ca personaj principal pe doctor House. Un geniu fabulos, în lumea medicinei.
Am văzut serialul, şi este destul de ok. Adică, mie una îmi place.

| IIII a răspuns:

The Walking Dead sau Being Human big grin

| allige243647 a răspuns:

The secret circle.;]

| VanessaTya a răspuns:

Poti cauta si Farmece, e un serial despre niste vrajitoare, sper sa-ti placa big grin

| WildS0ul a răspuns:

Incearca si TeenWolf big grin altul nu mai stiu. In rest le urmaresc pe aceleasi ca si tine big grin

| KnowelsMarilyn a răspuns:

Iti recomand supernatural,teen wolf,the vampire diaries ee suuuuuper,pretty little liars, asa, aaaa, gossip girl, true blood si eventual cred ca o sa iubesti grey's anatomy:X Speer ca te-am ajutat!