| Diana7383 a întrebat:

In cat timp imi creste parul daca fac :
Masca de par:2 linguri de ulei de masline, 5 linguri de ulei de ricin si doua galbenusuri de ou! de doua ori pe saptamana?

Răspuns Câştigător
| l0rre a răspuns:

Iti creste cu 0. 5 cm in plus fata de normal pe luna...cam asa
am folosit si eu masca aceasta, si rezultatele au fost vizibile.

2 răspunsuri:
| roox a răspuns:

Măştile de păr hrănesc părul, nu îl facc să creascăthinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Masca de par hraneste parul, incearca daca chiar e o problema de crestere, cu niste vitamine pentru par sanatos, concentrat pentru par, piele si unghii. Succes laughing