| ChocaholicBi a întrebat:

In ce luna m-am nascut? Primul raspuns corect funda!

Răspuns Câştigător
| Graphee a răspuns:

Prima luna, A doua luna, A treia luna, A patra luna, A cincea luna, A sasea luna, A saptea luna, A opta luna, A noua luna, A zecea luna, A unsprezecea luna, A douasprezecea luna.

De unde sa stiu eu?! straight face

15 răspunsuri:
| ionica56 a răspuns:

Decembrie?straight face

| ChocaholicBi explică:

Alo! V-am mai spus de nenumarate ori ca daca nu va intereseaza nu comentati!

| Fllorentina a răspuns:

Noiembrie?big grin

| TяαfιcAnTaDєIυβιЯë a răspuns:

In loc sa pui intrebari stupide, ajuta persoanele care chiar au nevoie de ajutor...happy

| ParanoidKidu a răspuns:

Da ce suntem noi Mama Omida sa-ti ghicim tie luna de nastere.Las-o balta

| noktambul a răspuns:

Am senzatia ca te cam plictisesti!

| JustMeBăi a răspuns:

In cazul asta ti'ar trebui 12 raspunsuri...

| Biby a răspuns:

Rac.

| Roberta00 a răspuns:

Luna Mai?

| smsamif a răspuns:

Decembrie

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai ce data ta de nastere e la ghicite nu mai umple spatiu degeaba

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Deja am inceput sa ma plictisesc de jocuri fara nici un sens bine definit si nici macar un scop care sa fie insotit de argumente puternice, poate imi satisfaci si mie curiozitatea si imi zici la ce naiba te ajuta intrebarea asta ca eu sincer nu reusesc sa ma prind.

Si nu sunt rea, dar m-am plictisit de monotonia aceasta, persoane care isi uita ca prin minune numele, varsta, zodia sau ce o mai uita. De ce nu vreti sa coborati un pic cu picioarele pe pamant? Lumea e mai mult decat un loc unde se dezbat subiecte doar de dragu de a fi dezbatute, TPU... idem si la fel.

Nu te supara pe mine, dar o sa iti dai seama ca macar 1 % are si proasta asta dreptate.

Cu drag, didi

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

@ℓσℓℓу, dar poate ma intereseaza ca TPU'ul se ineaca in intrebari stupide si cersetori de funda :X.

| TzuKy a răspuns:

Ce ma.nici tu nu stii in ce luna te-ai nascut?hee hee

| Kamitszu a răspuns:

Iunie`?