| danielaaalz a întrebat:

In ce ma pot costuma de halloween?
doar idei, fara misto happy

Răspuns Câştigător
| MissL a răspuns:

O asistenta medicala sexi
pirat
vrajitoare nu (toate vor fi asa)
catwoman
domnisoara de epoca
iepuras
minnie mouse
fluturas
printesa/regina
zana
morticia adams
clown
mim
:* bafta! sper sa iti gasesti un costum fain, sa fi cea mai frumoasa de la petrecereee! a, si distractie faina big grin :*:*

2 răspunsuri:
| aaaaaaaaaaaaa1234 a răspuns:

In actrita porno laughing ( scuze, nu m-am putut abtine big grin )

Intr-un bufon/jester/joker. NU clovn.

| qpattyx3 a răspuns:

Pai cel mai mult adolescenti adora asteA:
vampir
vrajitoare
asistenta medicala cu decolteu larg
Cam astea sunt cele mai faine dar ai o mie alte optiuni, ca de exemplu:zombie, clown, o domnisoara sexi din preistorie, poate un animal ca fluturele sau buburuza, o zana/printesa/regina...
Si mai stiu inca ceva care se poarta mult de haloween la noi in scoala: te faci emo!
Bafta sa iti alegi ceva tare!