| yyyyy a întrebat:

In ce parte e apendicita?

Răspuns Câştigător
| Mauve a răspuns:

In dreapta.

9 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In dreapta, am aflat si eu aseara rolling on the floor).

| KaTtY a răspuns:

E in partea dreapta

| NoSmile a răspuns:

Waw.in dreapta, dar e posibil ca uneori sa te doara si in stinga tot din cauza asta. difera de la persoana la persoana

| adriancl a răspuns:

Cauta dupa ceafa poate o gasesti acololaughinglaughinglaughing...In stanga este splina.nu are nici o treaba cu apendicita zapacitatonguetonguetongue

| annna a răspuns:

In partea dreaptawinking

| MeUFO a răspuns:

Bună! Dacă nu te superi, e vorba despre apendice :) Apendicele se află în partea inferioară dreaptă a abdomenului. Infecţia şi inflamarea apendicelui este boala denumită apendicită. În mod asemănător, în gât sunt amigdalele. Dacă se infectează şi se inflamează vorbim despre boala denumită amigdalită. Sănătate!
Te invit pe http://lecturirecenzate.ro/

| Andrux_3060 a răspuns:

Dreapta

| Silvia a răspuns:

În mijlocul bucii stângi.
Frate, greu e să dai un search pe GOOGLE.

| sabilopod a răspuns:

In creier. apendicele e in dreapta