| sorin a întrebat:

In ce statiune iti place sa mergi munte/mare? Si de ce alegi aceea statiune?

Răspuns Câştigător
Stefan
| Stefan a răspuns:

Prefer Muntii Apuseni se pot vizita renumitele pesteri, Scarisoara, Pestera Ursilor, Pestera Muerilor, traseul montan e superb.Statiuni, Baile Herculane si Baile Felix cu ape termale izvoare de sanatate.

12 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

ba esti cu capu?

| alle_1861 a răspuns:

Munte, ptc are aer curat.

| sigmanet a răspuns:

Zone frumoase de vizitat sunt cele din nord, zona maramuresului si sa nu uitam de Valea Doftanei - o a doua Valea Prahovei.

| cristi27 a răspuns:

Un loc superb este in muntii fagaras, un peisaj supreb, sunt multe locuri de vizitat si in acelasi timp nu este scump. O noapte la o pensiune de 2 stele 70 de lei si mancarea f buna si destul de ieftina(ciorba de burta 6.5 lei)eu acum o luna am fost acolo

| Antrax a răspuns:

Imi place la Balea Lac pentru ca este racoare

mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Oriunde numai la plaja sa fie. Locul nu mai conteazawinkingAdor marea love struck
Dc? Pt ca imi place sa inot, este soare, nisipul este fierbinte...etcbig grin

| Abcfunny a răspuns:

Mie imi place in Saturn la mare....este o statiune"micuta" si "de familie"(parerea mea)

| inna a răspuns:

La munte prefer zona Bran-Moeciu.
La mare, Costinesti.

| withoutme a răspuns:

La mare.la nudisti,...

| mirceasilvyu a răspuns:

Poi cel mai mult imi place sa fiu la marehappy Ador marea the black sea
Am fost pe tot litoralul romanesc si cel mai mult mi-a placut la Mamaiahappy
Tot ce vrei acolo gaseseti!

| andra95 a răspuns:

Ambele
imi place muntele deoarece este natura frumoasa si mult are curat...si multe peisaje
iar marea pentru litoralurile sale primitoare...imi place f mult la apa

| Lolittaa a răspuns:

Muntii fagars este foarte frumos sa vezi act de frumos este cand urci transfagarasanul iar cazarea... te poti caza foarte ieftin la pensiunea Capra /la mare in schimb cea mai frumoasa statiune este saturn te poti caza la hotelul sirena este foarte frumos mie personal imi place mai mult la mare decat la munte

Întrebări similare