| AvalohAlyn a întrebat:

In ce statiune de pe litoral va place cel mai mult si de ce?

Răspuns Câştigător
| nanalicious a răspuns:

Mie mi-a plăcut Saturnul pentru că e o stațiune liniștită și curată. Fundă?

6 răspunsuri:
| under89 a răspuns:

În Neptun e cel mai frumos, asta dacă vrei să ai și tu puțină parte de liniște, e foarte curat, localuri frumoase; și în Eforie N de asemenea.

| AlexandruHS a răspuns:

Nu am o statiune preferata, insa mi-a placut foarte mult Plaja Vadu.
Este superba.

Daca ar trebui sa aleg o statiune atunci ar fi Mamaia pentru ca are o plaja minunata cu numeroase hoteluri, piscine in aer liber, discoteci, parcuri de agrement, terenuri de sport, si un teatru de vara.

| Boruga_Iulian_1982 a răspuns:

La Mamaia
sau la 2 Mai

Răspuns utilizator avertizat
| antonika25 a răspuns:

La Mamaia, Venus sau Neptun big grin Mie mi-a placut foarte mult in toate trei locurile happy

| Branet_Tudor_1991 a răspuns:

La Eforie nord se gasesc multe locuri de unde poti manca (autoserviri, restaurante) si de asemenea este foarte curat.Sa nu te duci niciodata la 2 mai, Vama veche, Mangalia, 23 august.In Bulgaria, statiunea pe care o recomand este Sunny Beach din toate punctele de vedere.(curatenie, lux, multe hoteluri, mare langa munte, distractie si adrenalina la maxim)