| Bianca_2407 a întrebat:

Care este cea mai frumoasa statiune de munte unde asi putea merge?

6 răspunsuri:
Stefan
| Stefan a răspuns:

În Romania iti recomand statiunea ''Paltinis'' din judetul Sibiu, eu am vizitat aceasta statiune si abia astept ca anul acesta sa ajung din nou.

cristacheceliute
| cristacheceliute a răspuns:

E doar o chestie de gust si de moment. Si la Tusnad e o zona frumoasa, merita mers macar o data - ai ceva de vazut in imprejurimi, mi se pare ca se si organizeaza excursii de la hotelul cel mai mare, din centru, nu mai stiu numele, pe langa ce poti face pe jos... mie mi-a placut traseul spre Lacul sf. Ana

| arrriadna a răspuns:

Depinde ce anume cauti. Sa te distrezi? Sa te relaxezi? Sa faci traseu? Favorita mea este Muntele Rosu. Dar mie imi place sa ma relaxez si sa ajung la starea aia de pace interioara plus ca sunt 3 trasee, 2 din ele foarte misto.

| hugo a răspuns:

Bulgaria, nisipurile de aur, preturi ieftine si calitate mult mai bua fata de ce se ofera in romania pe litoralhappy

| Lora_6439 a răspuns:

In Romania cel mai mult mi-a placut in Apuseni ( Arieseni), Sucevita si Tusnad.

| ursuletpufos_3164 a răspuns:

Este la munte daca vrei iarna sau in germania si acolo este foarte frumos sau in austria tu alegi eu am dat idei