| CorinePurple a întrebat:

In ce statiune va place voua sa plecati la mare? De ce?

Răspuns Câştigător
| Tourniquet a răspuns:

Eforie Nord. De ce? Pentru ca ma cunosc cu cateva persoane de la hotel, este un spatiu cu apa mare, apa mica si acolo merg de 3 ani si este superb. love struck
Pa, pa.

9 răspunsuri:
| CARMENCITA a răspuns:

In Mamaia pentru ca plaja parca e mai curata, e aproape Constanta, sunt multe hoteluri cu vedere spre mare.

| T30D0RA a răspuns:

La Mamaia nu-mi place apa, e plina de alge. Cand ieseam din apa, eram plina de alge. Brrr! Prin Mamaia imi place doar sa ma plimb.
Cel mai mult imi place la Eforie Nord, apa curata! Mmmmm! Deja mi-e doooor! crying

| Stixie a răspuns:

Eforie Nord cu sigurantahappy
De ce?
Pentru ca mere ma distrezhappy

| maria ;x a răspuns:

Costinesti...thumbs up!

| dewix a răspuns:

Eforie Nord, ador statiunea aia, e prea frumoasa!

| zozolyyop a răspuns:

Ahh mamaia e cea mai frumoasa statiune intr-adevar este scump dar este frumoswinking da sti unde este cle mai frumos? in grecia :X

| beatleman a răspuns:

Imi place la Mamaia pentru ca stiu locurile unde sa ma asez(unde nu este mult soare), stiu preturile ma cunosc cu cateva persoane de la hotel...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai eforie nord love struck
pentru ca e f frumos si la mamaia sunt f multi rromi

| Dragos_3945 a răspuns:

Mamaia pentru ca aproape in fiecare seara sunt concerte pe plajatongue