| johnbacker a întrebat:

In curand o sa am un eveniment important si nu prea mai stiu cum sa asortez hainele. pana acum le-am tot schimbat, dar vreau sa merg clasic alb&negru. Ce combinatie mi-ar sta cel mai bine? Pantofi negri + Pantaloni negri + Camasa alba si eventual un ceas mai deschis la culoare (maro deschis)? Voi ce parere aveti?

1 răspuns:
| Emanuel_Sirbu_1990 a răspuns:

Trebuie sa gasesti culoarea care te avantajeaza cel mai bine. De ex daca ai cateva kg in plus un costum negru te ajuta, o alta culoare care este foarte buna si apreciata de multa lume la costume este albastru naval. Care ar merge cu niste pantofi maro gasesti tot felul de combinatii pe internet trebuie doar sa te gandesti la ceea ce iti place tie si te avantajeaza