| anonim_4396 a întrebat:

In licee au fost multe cazuri de profesori care cer bani de la parintii bogati pentru premierea elevilor olimpici?

6 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Au fost multe cazuri de profesori care cer bani de la parintii. PUNCT

| OnuOnulică a răspuns:

Sunt multe cazuri și majoritatea cer spunând că o să aibă note mari.

| Jipa95 a răspuns:

Esti cumva inspector sau ceva de genu si vrei sa te duci in liceele respective? laughing

| DarkOrbitMoon a răspuns:

N-am auzit asa ceva niciodata.

| vocea a răspuns:

Nu de obicei cer pentru fondul clasei

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

1) Profesorii nu stiu ce salarii au parintii elevilor.
2) Maxim, le-ar cere bani pentru a le trece plozii clasa. Putin le pasa daca olimpicii primesc bani sau nu.
3) Pentru asta se dau bani de la consiliul local, sau daca sunt rezultate internationale, de la stat, parintii platesc pentru altele, nu pentru olimpici.