| anonim_4396 a întrebat:

In opinia voastra cam pana la ce varsta credeti ca te poti considera o persoana tanara si de la ce varsta credeti ca devine stanjenitor sa iesi in cluburi de exemplu? De curand am implinit varsta de 26 ani, credeti ca este o varsta la care ar trebui sa incepi sa te simti ca la a doua tinerete si credeti in conceptia generala ca la aceasta varsta trebuie neaparat sa fii insurat si cu gandul la copii?

1 răspuns:
| Andreeush a răspuns:

Fiecare își întemeiază o familie atunci când îi este sortit.
Unii au copii la 20 de ani, alții mai repede, alții după 35.
Deci fiecare cu destinul sau!