| Mov10 a întrebat:

In Romania se vand Benzi Desenate? daca da unde? daca nu de ce?

2 răspunsuri:
| FataOreo a răspuns:

Cauta si tu la orice chiosc de ziare, poate gasesti de varsta ta, deoarece eu am vazut unele cu Scooby-Doo! Ti s-ar potrivi de minune...

| alex1282 a răspuns:

Salut Mov, da, se vand. Mai putin ce-i drept decat in afara tarii, unde sunt si scumpe, dar se gasesc.

Mai nou, sunt fan al www.ErouPeBanda.ro. Au benzi desenate vechi, faine, cu Batman, Superman, Image Comics etc.
Sper sa te ajute raspunsul!
Toate bune,
Alex.