| Cristina92 a întrebat:

In special intrebarea este pentru. baieti! Oare de ce fetele mai "bunee" intelegeti voi ce vreau sa zic. sunt considerate femei mai "usoare" chiar daca ele nu prea sunt vazute adica sunt mai retrase intr-un mediu al lor sh chiar asa sunt considerate fitoase!

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai nu e vorba despre cat de "buna" esti.sani sau mais tiu eu ce. Exista ceva in comportamentul tau acre atrage barbati sa zicem.acea feminitate pe care chiar daca ai sanii cat casa s.ar putea sa n.o ai.