| pissi_8742 a întrebat:

Pentru baieti... ce va atrage cel mai mult la o fata...si va plac fetele fitoase?

Răspuns Câştigător
| ionika17 a răspuns:

Cel mai mult la o fata ma atrage ochii(privirea), zambetul. Dar fetele fitoase nu imi plachappy si cred ca nici la alti baietii nu le prea plac astfel de fetewinkingSucces:d

10 răspunsuri:
| cornel a răspuns:

O fata retrasa cu capul pe umeri sa stie ce vreahappy

| BuburuzZzu` a răspuns:

I-am pus intrebarea asta pe mess unu foarte bun prieten de-al meu si uite ce mi-a raspuns:
"mie unu nu imi plac fetele cu fite multe[...]fiecare are gusturile lui nu"

| stress9 a răspuns:

As zice si eu ochii, dar daca nu are acel ceva care sa te faca sa intoci capul degeaba are ochii frumosi++ la superlativ... daca nu-l are pe vino-n-ncoa degeaba si sa fie atragatoare sa stie sa te tina langa ea samd

| n13 a răspuns:

Ah cred ca in primul randochii ne atrage ...si daca e fitoasa. eu unu nu`i vad bine

| FanMJJ a răspuns:

Prima si prima data... ochii, pe urma restul rolling on the floor

| Dex_6605 a răspuns:

Hmmm... la o fata ma atrage parul si ochii in primul rand apoi forma corpului(pentru mine forma corpului este foarte importanta) apoi vine restul.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Intelgenta, buzele, ochii, cat e de sociabila, deschisa, comunicativa, acum depinde de gusturi bafta

| mariatina a răspuns:

Pai eu sunt fata (stiu ai pus intrebarea pentru baieti) urasc fetele fitoase pentru ca cunosc cateva. si daca as fi baiat la o fata mi-ar placea sa fie sincera frumoasa rafinata sa aiba un suflet bun (adica sa nu se culce cu orice baiat ii iese in cale sa nu se drogheze sa nu fumeze... parerea mea
sper ca o sa casesti o fata pe gustul tau

Răspuns utilizator avertizat
| MatimMati a răspuns:

Depinde cum pui problema. Daca o placi in de ajuns ar trebui sa iti placa cam totul la ea. Dar daca e genu cum ai vazut-o nu stiu ce sa zic.Si venind vorba despre fetele fitoase as vota in contra, nu stiu ce sa zic aici e vorba de placul fiecaruia. Sper sa te fi ajutat, macar cat de putin.