| i.love.me a întrebat:

am 14 ani si am o curiozitate...si ast rasp maei mult de la baieti... voua va plac sau va atrag intr-un fel fetele mai cu nasul pe sus? mai fitoase asa dar nu exagerat. daca intelegeti.hee hee

12 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Eu sunt fata, dar din experienta mea, baietii tind sa rada de fetele fitoase si sa le ocoleasca.

| valy a răspuns:

Poi eu practic urasc cuvintul"fitos"si pe toata lumea care este asa... cel putin nu ma atrag fetele fitoase.chiar ma dezgust.

SoftCristi
| SoftCristi a răspuns:

NU! Poate doar de-o tura daca e si frumoasa...
Dar in rest nu ma atrag.

| psiholoaga a răspuns:

Eu cred ca, daca baiatul nu are vreun complex de inferioritate si sa ii placa sa fie umilit, tinut in lant, privit cu dispret, folosit, ar prefera fetele naturale, vesele, de gasca. Pe mine m-ar scoate din sarite o fata care are mereu ceva negativ de comentat, se plange cand i se rupe cate o unghie, nu ii convine sa iesim niciunde, sta 3 ore sa se imbrace inainte etc.

| Supradoza.De.Vise.Interzise a răspuns:

Brigaela are dreptate, un baiat timid sau la locul lui nu s'ar potrivi cu fetita tati plina de fite, barfe si tupeuwinking.
Dar parca si extremele se atrag la un moment datwinking.
Eu cunosc multe fete fitoase, care nu ar iesi niciodata cu un timid pentru ca dupa parerea lor si a mea : s'ar plictisi straight face.
Acum as vrea niste raspunsuri de la baietii timizi thinking, ati iesi cu o fata fitoasa daca ar vrea si ea?

| night_crawler a răspuns:

Imi plac fetele care se lasa greu cucerite... dar nu cu nasul pe sus... cele timide au ceva pus deoparte...happy

| unavailiable93 a răspuns:

Depinde ce intelegi prin fitoasa. Fetele, dupa parerea mea, trebuie sa fie un pic mandre de ele, pentru ca asta le face sa aiba incredere in sine, din cate am observat. Niste fite la o intalnire cu o gasca de prieteni sunt de acceptat, cu accent pe niste. Dar in momentul in care faci asta des, devine enervant.

| Will a răspuns:

Da, pe mine, cel putin, ma dezgusta fetele "fitoase". prefer una mai rusinoasa...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In principal urasc fetele de genu asta... dar daca vede ca ma uit la ea...sa mai lase fitele la intrare... daca imi vorbeste pe un ton din ala...sti...o las...prefer una mai glumeata...intelegatoare...desteapta...etc...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mie sincer imi plac "fitzoasele", mai ales dupa ce ajung sa-mi manance din palma... tongue Deci pana la urma e... care pe care! laughing)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dacă arată și bine, îmi plac în pat, că de obicei astea îs bune acolo. În rest, neh...

| xxx_3187 a răspuns:

Nu