| LoveMe a întrebat:

In timisoara de la cati ani te poti angaja sa imparti pliantebig grin? fundawinking
te poti angaja daca ai sub 15 ani?[am 13]tonguebig grin

Răspuns Câştigător
| ByZZy a răspuns:

Din cate stiu eu...am auzit ca te poti angaja si de la 14 ani sa imparti pliante... dar pe stradawinking

5 răspunsuri:
| robert08 a răspuns:

Nu cred ca te poti angaja daca aveai de la 15 in sus

| rvr a răspuns:

Nuh eu am auzit ca de la 15 16 angajeaza dar poti sa inceri funda? happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Apropo stiti pe undeva in timisoara pe unde angajeaza tineri de 15 ani pentru impartit pliante?big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Incearca la magazine de genu:real, metro, bila...etc.poate iti gasesti sa imparti pliantele, ziarele...am uuzit ca iei 10 bani la bucata dar nu is sigur cai adevarat.

| Chicii a răspuns:

Nu stiu sar si eu am 13 ani si vreau asta...