| anonim_4396 a întrebat:

In ziua de azi mai exista prietene adevarate?! straight face

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

NU! E prea multa rautate in lume ca sa mai existe prieteni adevarati.Normal,in fata iti poate spune cele mai induiosatoare vorbe despre cat de mult tine la tine si chestii d-astea, dar crede-ma ca prietenele astea "adevarate", barfesc la greu...si asta ar fi cel mai mic "pacat" al lor.winking

5 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da, normal ca mai exista. Suntem 7 miliarde pe pamantul asta, ce te face sa crezi ca toti suntem la fel? cine zice ca e prea multa rautate in lume, nu prea a iesit in lume. Cand cauti o prietenie adevarata, si nu reusesti cu cineva, asta nu inseamna ca acel cineva este rau ci pur si simplu nu v-ati potrivit. Cauti pana gasesti dar prietenia adevarata apare ca dragostea, exact cand nu te astepti happy

| Lauria a răspuns:

Mai există, normal.De exemplu prietena mea.Mă ajută mereu când îmi e greu, iar eu la fel. Există, dar mai rar găseşti una.

| SweeetGirl a răspuns:

Da exista prietene adevarate dar problema este ca se gasesc foarte greu.Eu am gasit 3 prietene care imi sunt alaturi la bine si la rau chair daca stam la distanta mare, 2 din ele stau in alte judete si tot tinem legatura sunt foarte atasata de toate 3 si nu cred ca voi regreta ca le-am gasit din contra le multumesc mult

| andreeabuzz a răspuns:

Da! cum sa nu:( eu am o prietenaa foarte buna si ea mi-a fost alaturi mereu si...cred ca o prietenie adevarata e.cel mi frumos lucru uite si o melodie care noi doua o ascultam mereu:Xhttp://www.youtube.com/watch?v=ZZ1jp8K1I34