| Betty18 a întrebat:

Inainte nu trebuia sa mi se aprobe raspunsurile si intrebarile, acum astept pana le aproba...de ce? sa fie din cauza ca am pus linkul ala pentru care am cerut un vot? dar nu am primit nici un avertisment de la administratorworrieddaca e de la asta cat o fie asa? mult timp? pana cand o sa mi se aprobe automat raspunsurile si intrebarile? mersi

4 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Intreab-o pe Raluca, din formularul de contact din dreapta sus. Iti va raspunde repede (in maxim 10 zile).

| Silvia a răspuns:

Da... o poti intreba pe Raluca...si iti zice ea repedeoh go on in maxim 10 zilerolling on the floor... putin, nu?laughing

| Betty18 explică:

Si cat o sa dureze asta?thinking

| Suzy a răspuns:

Din cauza linkului [din pacate]