| 16.laura.16 a întrebat:

Inchipuie-ti ca sunt persoana care te-a ranit, dezamagit, tradat, mintit. Ce vrei sa-mi spui?

Răspuns Câştigător
| catalinutz1288 a răspuns:

Te iert, dar nu te uitwinking

33 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Iti urez ca niciodata sa nu treci prin ce am trecut eu! Si daca tu poti merge mai departe fara nicio remuscare, pot si eu.Si sper sa te schimbi. Spre binele tausad

mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Nu imi vine sa cred! De ce tocmai tu?sad Ce am facut eu asa de rau incat sa merit una ca asta?sadSti ceva? De fapt nu mai vreau nici un raspuns din partea ta! Nici nu mai meriti sa ai dreptul la explicatii sad

Stefan
| Stefan a răspuns:

Prea multe cuvinte cred ca nu se merita, daca ai putu sa-mi faci asa ceva. Un sfat ''nu mai rani si pe altii'', fa-ti un proces de constiinta si vezi cum poti sa-ti refaci viata.

Raul9004
| Raul9004 a răspuns:

Ce să-ţi spun? E viaţa ta, faci ce vrei. Eu am fost prostul. happy

| OanaG a răspuns:

Din partea mea poti sa faci ce vrei de acum inainte...nu ma mai intereseaza persoana ta. Pur si simplu ti-as cere sa ma lasi in pacebatting eyelashes

| marrr a răspuns:

Te-as intreba de ce mi-ai facut asta.Cat de bine ne intelegeam, iar tu m-ai dezamagit intr-un asemenea mod.etc(nu pot sa ma pun in personaj prea bine, chiar daca de curand am trecut prin asta.hee hee)

| Alisa a răspuns:

Esti un las. Ti-a fost frica sa lupti si acum regreti, dar nu mai e cale de intoarcere.

| viatadecacatt a răspuns:

Pai ti-as baga niste injuraturi si toate cele, dar nu ma bag ca ma suspendalaughing

| Amrita a răspuns:

Sper sa nu treci niciodata prin ce trec eu. Si totusi, cred ca vei trece pentru ca nimic nu ramane fara rasplata. Dar asta o las in seama altcuiva...

| Lady.Love a răspuns:

Chiar nu mai am ce sa-ti spun!

| Crs a răspuns:

Nu ti-as spune absolut nimic. indiferenta doare cel mai tare!

| deia a răspuns:

Imi pare atat de rau ca te-am cunoscut! Pleaca sau iti scot ochii!

laughing

| eveline a răspuns:

Iti spun ca nu meriti sa te privesc macar pentru ceea ce ai facut.si iti mai spun ca nu te urasc. pur si simplu imi este mila de tine pentru ce ai ajuns din cauza minciunii, tradarii... un om in care nimeni nu poate avea incredere...Cred ca asa la-s face sa se simta prost, si sa isi dea seama de cea ce a facut.Asa as proceda eu.

| eveline a răspuns:

Si poate am sa iti mai spun ca eu nu am pentru ce sa te pedepsesc.viata o sa iti dea destule lovituri...

Răspuns utilizator avertizat
| MidnightLady a răspuns:

Ca nu stii ce-ai pierdut. big grin

| juno a răspuns:

Cand porcii o sa zboare, strutul va fi o pasare subacvatica, hipopotamul va fi fotomodel de lenjerie intima si melcul atlet, atunci o sa plang si o sa implor dupa cineva care-mi face rau!

| illusion a răspuns:

Hmm.ai trecut peste happy crezi ca eu nu pot? nu ma cunostiwinking cand ma vezi pe strada evita-mawinking si. asa ca incheiere zambimi'ai de sub tramvaibatting eyelashes

| Cleona a răspuns:

Nu meriti sa iti mai vb!

| fevrier a răspuns:

... un cuvânt nu meriţi!

| andrei123 a răspuns:

Esti cea mai tare cu intrebarea asta! sincer ieri mi s a intamplat acest lucru si sunt atat de suparat si nu mai am ce vb cu aceea pers, asa ca acum iti zic din ce s a intamplat pentru ca nu trebuie sa ma prefak asa pentru ca sunt si nu stiu cum o sa mi treaca nervii si supararea si cand ma gandesc ca am fost prost si te am crezut acum adio!

| *Baby* a răspuns:

Ok...esti o nesimtita! O scorpie tradatoare fara limite! O sa ma razbun, nu ti face griji, n o sa stii ce te a lovit(muhahahaha)laughing, esti o handikpta si o cretina dobitoaca dementa si tembela!(deci nu uita.nu iti zic tie asta, ci persoanei care m a tradat, mintit.etc.)big grin

| dodorina a răspuns:

NIMIC! ai fi invizibilalaughing

| maya_7683 a răspuns:

Atita poti atita dai si la urma urmei nu conteaza opinia iepurilor atita vreme cit leii te admirawinking

| gingasull a răspuns:

Interesanta situatie, din pacate ne "lovim" tot mai des de probleme, de tradari, dezamagiri, etc. Cuvintele nu as putea sa le spun, pentru ca nu sunt pus intr-o astfel de situatie, e greu de spus cum am reactiona noi oamenii la nervi. Unii dintre noi reusim sa ne controlam mahnirea ( supararea ), altii nu..., depinde de fiecare, unii isi pierd si mintile ajungand chiar sa faca gesturi necugetate. Sunt atatea situatii, atatea stari, atat de diferite, in cat, nu stiu ( personal) cum as reactiona.

| rraluca a răspuns:

Ai privi in ochi aceea persoana si i-as zice "multumesc" m-as intoarce si as pleca.

| joanna_1070 a răspuns:

Nu cred ca vrei sa incep laughing

| martha a răspuns:

Nimic. Atat.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Manca-te-ar purecii rolling on the floorrolling on the floor!