| AdynaLove30 a întrebat:

Intr-o luna am luat foarte multe medicamente din cauza problemelor de sanatate si dureri infernale de masea am luat o cutie de ospamox si una de amoxicilina, 10 algocalmine, 10 paracetamoale, plicuri de aulin mai mult de 10 + alte medicamente toate in decursul unei luni...si nu mi-a venit ciclul si sunt foarte speriata..credeti ca sunt devina antibioticele si medicamentele? CE SA FAC?

2 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| zdrangoi a răspuns:

Daca nu ti-a trecut nici durerea nici infectia ( ai luat antibiotice ) inseamna ca problema e cat se poate de serioasa si trebuie neaparat sa mergi la stomatolog.
Cu atatea medicamente iti distrugi stomacul, ficatul, etc.
Asa ca fugi repede la dentist, nu ezita.
Bafta!