| AdynaLove30 a întrebat:

Intr-o luna am luat foarte multe medicamente din cauza problemelor de sanatate si dureri infernale de masea am luat o cutie de ospamox si una de amoxicilina, 10 algocalmine, 10 paracetamoale, plicuri de aulin mai mult de 10 + alte medicamente toate in decursul unei luni...si nu mi-a venit ciclul si sunt foarte speriata..credeti ca sunt devina antibioticele si medicamentele? CE SA FAC?

2 răspunsuri:
| zdrangoi a răspuns:

Daca nu ti-a trecut nici durerea nici infectia ( ai luat antibiotice ) inseamna ca problema e cat se poate de serioasa si trebuie neaparat sa mergi la stomatolog.
Cu atatea medicamente iti distrugi stomacul, ficatul, etc.
Asa ca fugi repede la dentist, nu ezita.
Bafta!

Răspuns utilizator avertizat