| TepesStyle a întrebat:

Intrebare cam ciudata : Ce reprezinta visul in care faci sex cu cineva? laughing

5 răspunsuri:
| S1mplu a răspuns:

Unele vise pot fi dorinte si ganduri ascunse adang in mintea ta, adesea tu poti fi orice doresti in acel vis, practic poti sa intervii si sa faci orice iti doresti, dar din pacate se sfarsesc prea repede pentru a putea sa vezi aceasta ramura a viselor.A face "sex" cu cineva in vis, poate fi si faptul ca iubesti pe cineva mult de tot(chiar daca nu este acel cineva din vis).

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ca esti un pervers.

| SefaTa97 a răspuns:

Buna.
Te-ai gandit inainte de a adormi la sex, ori te-ai uitat la vreun film, ori ai vorbit cu cineva despre asta.
Deci, nu inseamna nimic.

| Knife00 a răspuns:

Pai e cam grav daca iti place sexul...se spune ca ce visezi iese tocmai pe dos in viata. laughing Oricum banuiesc ca sunt doar mituri.

| MisteryGirl123456789 a răspuns:

Se spune ca ceea ce se intampla in visele tale sunt cele mai ascunse ganduri si dorinte ale talelaughing)